Reinold s.r.o.

790 53 Stará Červená Voda 43, tel./fax: 584 443 178, reinold@reinold.cz


Reinold s.r.o.
Novinky

Připravujeme...

Kování

Přednosti celoobvodového kování ROTO NT

Kování ROTO NT nabízí široké spektrum použití, místo jazýčků na křídlových částech kování používá bezpečnostní hříbečkové válečky, které pevně zapadají do protiplechů na rámu a tím zabezpečují nejnáchylnější místa proti vypáčení. Kování se dá lehčeji ovládat a umožňuje snadné spojení s elektronickými prvky ovládání a zabezpečení. Systém kování nabízí kromě základní bezpečnosti i vyšší stupně. Ty potom splňují stupně WK1, WK2, WK3 dle nové normy DIN V ENV 1627-1630.

 

Úrovňová a ovládací pojistka

Užitečný multifunkční prvek: zajišťuje perfektní navedení křídla do rámu při zavírání okna a zamezuje chybné manipulaci s klikou. Pojistka je určena pro pravo i levostranné použití, s možností dodatečného výškového seřízení

 

Spárové větrání

Nové konstrukční řešení spárového větrání, které zajišťuje pravidelnou výměnu vzduchu a zamezuje tvorbě plísní, lze jednoduše nainstalovat do okna i dodatečně bez zásahu do kování křídla.

 

Oblast nůžek

Speciální řešení rámových a křídlových nůžek dovoluje realizovat dvě polohy sklopení: buď 140 mm nebo 80 mm. Mechanizmus nůžek zároveň obsahuje pojistku zamezující přiklopení křídla průvanem.

 

Bezpečnostní rámový uzávěr

Již v základním provedení naleznete bezpečnostní prvek v podobě rámového uzávěru spojeného s kovovou výztuhou rámu.

 

Povrchová úprava ROTOsil 

Nová povrchová úprava pod označením ROTOsil je vytvořena na bázi zinkování, chromátování a přídavného vytvrzení, je charakteristická svým matně stříbrným povrchem. Nová metoda chromátování, pomocí které se vytváří tzv. silná pasivní vrstva a zesílené zapečetění, které chrání kování doplňkově proti mechanickému poškození, přispívají k vysoké odolnosti proti korozi.

Více se o kování ROTO NT dozvíte na http://roto-nm.cz/kovani/ 

 
Kontakt

Sídlo firmy:
790 53 Stará Červená Voda 43
tel./fax: 584 443 178
mobil: 607 820 687
e-mail: reinold@reinold.cz

Rezervace a ubytování:
Michaela Reinoldová
telefon: (+ 420) 607 820 687
e-mail: ubytovani@reinold.cz

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies