Reinold s.r.o.

790 53 Stará Červená Voda 43, tel./fax: 584 443 178, reinold@reinold.cz


Reinold s.r.o.
Novinky

Připravujeme...

Předokenní rolety

Na žádném domě by neměly chybět předokenní rolety. Je mnoho dobrých důvodů, proč venkovní rolety instalovat právě u Vás.

  • rolety snižují tepelné ztráty o více jak 40%,
  • snižuji hlučnost o 16 dB
  • zabraňují škodám způsobeným silným větrem nebo bouří
  • ochrání Vás před nezvanými návštěvníky
  • umožní Vám strávit klidnou noc bez rušivých okolních vlivů
  • předokenní rolety jsou nejlepším strážcem Vašeho soukromí!

Veškeré výrobky jsou vyráběny na zakázku v přesných rozměrech. Rolety lze montovat jak do novostaveb, tak i do stávajících objektů.
 

Nabízené systémy rolet:

 

MINOROL CLASSIC

Tento předokenní systém je vynikající pro dodatečnou montáž, protože žádným způsobem nezasahuje do dříve postaveného otvoru, ale přizpůsobuje se mu.
Kastlík neboli box (45°, 90°), ve kterém je schovaný navíjecí mechanizmus včetně lamel rolety, je umístěn na vnější straně okna.
 

MINOROL FASADE

Tento systém je svým provedením vhodný především do novostaveb nebo rekonstrukcí. Tepelně – izolační vlastnosti jsou u předokenních systému bezkonkurenčně nejlepší.
Box je zaomítatelný a patřičně odizolovaný přímo ve zdi nad okenním otvorem. Schránka může být zakryta několika způsoby: omítnutím, zakrytím zateplovacím fasádním systémem nebo může být umístěna do roletového překladu.

MINOROL MONO

Box, do kterého se lamela navíjí, je umístěn mezi oknem a horní stranou otvoru. Díky tomu není předsazen před oknem, ale je umístěný směrem do místnosti, odkud je do něho v případě potřeby i přístup.
Celý plastový box je zateplený polystyrénovou vložkou a je opatřený revizním víkem. Tento systém se montuje na okenní rám shora před vlastním osazením okenního rámu. 

 

Ovládání rolet:

Popruhem, šňůrou nebo klikou

Každá varianta má své specifické výhody. Popruh se mnohem lépe drží v ruce, ale musí být vyveden z boxu přímo. Šňůru lze bez jakýchkoliv problémů vést např. skrz zeď a to za použití bowdenu. Držení je již pohodlné méně. 
Ne vždy je použití popruhu nebo šňůry výhodné, pohodlné nebo žádoucí. Pro tyto případy je zde přímé ovládání klikou. Klika přináší oproti popruhu a šňůře určité pohodlí. To platí hlavně u rolet větších rozměrů.

Pomocí pružiny

Tento způsob ovládání se používá především u skříní, výkladů, průchodů a vchodových dveří. Pružina roletu sama nenavíjí, jako u klasických textilních rolet, pouze ulehčuje člověku práci při otevírání rolety. 
K roletě se dodává zámek, na přání i bezpečnostní.

Elektromotorem

Toto řešení je technicky nejdokonalejší. Je vhodné pro všechny typy a velikosti rolet. Vybrat si můžete z několika variant ovládání motoru: dálkové ovládání, centrální i skupinové ovládání, klíčové spínače, atd. 

Další informace k roletám získáte na stránkách www.buildingplastics.cz/prokuty.htm
www.minirol.cz

 
Kontakt

Sídlo firmy:
790 53 Stará Červená Voda 43
tel./fax: 584 443 178
mobil: 607 820 687
e-mail: reinold@reinold.cz

Rezervace a ubytování:
Michaela Reinoldová
telefon: (+ 420) 607 820 687
e-mail: ubytovani@reinold.cz

Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies